26.09.16

У Житомирі Лєна Дарк відкрила заходи до Міжнародного дня музики

У Житомирі Лєна Дарк відкрила заходи до Міжнародного дня музики
22 вересня у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась творча зустріч з відомою співачкою Лєною Дарк та талановитим поетом Віктором Мельниченком. Захід був приурочений Міжнародному дню музики.
Організатори підготували відеоматеріал про важливість музики у нашому житті, жанрові течії, особливості впливу на емоції тощо. Звісно, аудиторії розповіли про видатних наших земляків та відомих постатей, які творили на Житомирщині і своєю музикою та співом підкорили весь світ: це і композитори Святослав Ріхтер, Борис Лятошинський, Ян Падеревський, Віктор Косенко, Михайло Скороульський, а також відомі співаки "Орея", "Льонок", "Древляни", Ніна Матвієнко тощо. З нових відкриттів - це фіналіст "Голосу країни" Артем Кондратюк, талановита та багатогранна Лєна Дарк,
Лєна Дарк не так давно підкорила зірковий Олімп. Вона мама, господиня і просто чарівна жінка, яка має насичене життя і без руху не уявляє себе.
Історія її сценічного ім'я стала для аудиторії цікавим відкриттям:
"Олена з давньогрецької означає світла, дарк з англійської – темна. От і виходить, що цей псевдонім – талісман, захист від навколишнього світу. Коли люди до мене ставляться гарно і я бачу позитив з їхнього боку, я для них завжди буду світлою Оленою. А якщо люди, і таких у моєму житті було багато, намагаються зробити не дуже добре, для них я автоматично перетворююсь на dark, і вони зникають з мого життя", - розповіла співачка, після чого відрекомендувала свого друга, автора однієї з її пісень та сввітлу людину в її житті Віктора Мельниченка.
Віктор розповів про співпрацю з артисткою та спільні творчі плани. Слова пісні "Моя земля" він написав лише за ніч і ця композиція стала майже візитівкою Лєни Дарк. Віктор має ще наміри написати тексти для співачки, лейтмотивом яких стануть родові сакральні цінності людства.
Щодо літературних вподобань,то Лєна Дарк розповіла, що полюбляє читати, особливо українську класику:
"Абсолютно різну літературу. Це може бути фантастика або звичайні любовні романи чи класика. Минулого року відкрила для себе Панаса Мирного, ніколи не думала, що це настільки захопливий письменник. Подобається українська класика", - зазначила гостя.
Насамкінець зустрічі Лєна Дарк порадувала слухачів акапельним романсом "Белой акации гроздья душистые", а також усі охочі могли задавати питання до гостей.
Довідка: 
Лєна Дарк нагороджена медаллю  “За жертовність та любов до України” від Святійшого Патріарха Філарета,  Дипломом від  Асоціації Благодійників України за особистий внесок в розвиток благодійності в України, а також нагородою від Клубу Благодійників «Ангели добра» за багаторічне сприяння в розвитку благодійних організацій.
Співачка - «Відкриття Року - 2014» за версію щорічного музичного фестивалю «Шлягер Року», одна із хедлайнерів Свята  Вишиванки в Житомирі, гість ІІ Міжнародного фестивалю мистецтв «Пісенний Спас» ім. В. Шинкарука.
Віктор Мельниченко – член Національної спілки журналістів України з 2010р. Займається літературною діяльністю. Автор і виконавець власних творів, лауреат Всеукраїнського фестивалю сатири та гумору «Вишневі усмішки - 2008», триразовий володар знання «Людина року» ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка. Нагороджений подякою Міністерства культури та туризму України. Представляє громадську організацію «Форте-м’юзік»
www.0412.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар