11.11.15

«Сповідь великої душі»

 29 жовтня відбувся вечір-зустріч з лауреатом Національної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка Мирославом Дочинцем «Сповідь великої душі». Ця зустріч проходила в рамках другої житомирської книжкової гостини «Сонячне слово», організаторами якої є Житомирський коледж культури та мистецтв ім. Івана Огієнка. Співорганізаторами зустрічі є старший науковий працівник житомирського краєзнавчого музею Людмила Журавська та обласна бібліотека для юнацтва Житомирської обласної ради.
      В Україні не знайдеться, мабуть, жоден письменник, чию творчість обговорювали б так широко, як це роблять із книжками Мирослава Дочинця.
      Мирослав Дочинець є автором близько двадцяти книг – «Він і вона», «Краєвид із жінкою», «Хліб і шоколад», «Руки і душа», «Лис», «Дорога в небо – до людей», «Булава і серце», «Місячна роса», «Вічник», «Криничар», «Горянин», «Світован», «Многії літа. Благії літа», що стали українським народним бестселером.
      Його проза перекладалася російською, угорською, словацькою, румунською, польською, французькою, італійською, англійською, японською мовами.
      Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. За плідну і самобутню творчу діяльність відзначений низкою літературних премій, в тому числі трьох міжнародних, а також відзнакою «Золотий письменник України» за найбільші наклади. В 2014 році за романи «Криничар» та «Горянин» удостоєний Національної премії ім. Т. Г. Шевченка. 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар