15.04.15

арт–вернісаж «Таланти Житомира»

  26 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся арт–вернісаж «Таланти Житомира» за участю керівників гуртка «Юний дизайнер» - Катерини та Віктора Дацун, студентів технологічного коледжу.
    Катерина і Віктор презентували виставку «Паризьке кафе», створену за мотивам творчості О. Мурашка. Олександр Мурашко -  художник, мистецтво якого «народжувалось на зламі епох», коли митці докорінно переосмислювали естетичні ідеали і погляди на закони творчості. Він зумів органічно поєднати кращі надбання французького імпресіонізму, елементи модерну і грунтовну реалістичну школу Петербурзької Академії мистецтв, створивши свій неповторний мистецький стиль. А його спадщина вже вкотре стає натхненням для наших земляків.
    Віктор Дацун добре розуміється на особливостях творчого пошуку майстра, тому і запропонував своїм учням написати  цикл картин «Паризьке кафе». Талановиті учні Олег Янчук, Кристина Плашкіна, Наталя Новицька, Анастасія Рижак, Даніїл Ігнатенко творче завдання виконали чудово та креативно. На вернісажі було представлено дев’ять яскравих робіт юних художників, можливо, гордості нашого міста в недалекому майбутньому.
   Катерина і Віктор Дацун навчають своїх учнів не тільки писати картини, а створювати предмет мистецтва, навчають здатності вміти виразити ідею свого власного розуміння прекрасного. Адже, мистецтво, створене молодими художниками сьогодні - запорука успішного розвитку культури майбутнього.Немає коментарів:

Дописати коментар